Kurumsal

 

Firmamız bilişim sektöründe hizmet vermektedir. Başlıca hizmetlerimiz arasında web tasarımı, laptop servisi, bilgisayar servisi ve tablet servisi hizmetlerini vermekteyiz.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanmış olduğunuz laptop, tablet ve masaüstü bilgisayarlar sürekli güncellenmektedir. Bu güncellemede yeni sorunları da beraberinde getirmektedir. Tablet servisi ve laptop servisi olarak karşılaşmış olduğunuz sorunları en etkili ve ucuz maliyetle profesyonel çözüm sunmaktayız.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Mino Bilgisayar olarak hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Yapmış olduğumuz işlerimizde %90 lara ulaşan servis başarısı ile hergün portföyüne yeni müşteriler katmaktayız. Firmamız Uzman personeli, geniş ürün yelpazesi ve teknolojik alt yapısıyla her geçen yıl daha da büyümektedir.

Ayrıca ticari paket program ve web tasarım hizmetleri ile sektörde etkin bir şekilde yerimizi almaktayız. Muhasebe programları ile firmanıza etkin bir şekilde kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz. Sizi web dünyasında temsil edecek web sayfanızı size özel tasarımlarla firmanızın sanal dünyadaki vitrinini oluşturuyoruz. Dilerseniz size özel web mağazası açarak size online satış hizmetini etkinleştirebiliyoruz. Böylelikle tüm dünyaya firmanızın tanıtımı sağlanmış olur ayrıca ürünlerinizide daha hızlı satma fırsatı elde etmiş olursunuz

Yazılım Hizmetleri

Mağaza Otomasyonu

Saha Satış Otomasyonu

Ticari Paket Program

Mobil Uygulama

Özel Proje Yazılımı

Kurumsal Web Tasarım

E-Ticaret Web Tasarım

Data Veri Kurtarma

Donanım Hizmetleri

Laptop Servisi

Bilgisayar Servisi

Tablet Servisi