Tablet Servisi

Tablet Servisi

Mino Bilgisayar tablet servisi sizlere dünden bugüne hizmet vermenin mutluluğu ile hizmet vermeye devam ediyor. Mino Bilgisayar servisi Türkiye`nin tüm illerinde kargo yolu ile hizmet vermektedir. Mino Bilgisayar servis kalitesini siz de yaşamak isterseniz bizleri tercih etmekten çekinmeyin bizimle iletişime geçin. Mino Bilgisayar tablet servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler 6 ay garantimiz altında olmakla beraber herhangi bir sorunda aynı arızadan ücret almıyoruz

Mino Bilgisayar servis hizmetleri müşterilerimizin bizi tercih etmesi ile gelişmektedir. Tablet servisi tüm Türkiye’ye kişiye hitap etmektedir. Türkiye`nin neresinde olursanız olun tablet servisi Bir telefon kadar uzağınızda. Üstelik kargo hizmetlerimiz ücretsiz ve kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Mino Bilgisayar tablet servisi orjinal yedek parça kullanımı sağlamaktadır. Mino Bilgisayar tablet kullanıcısıysanız herhangi bir arızada bizi aramaktan çekinmeyin. Sizlere 7×24 hizmet veriyoruz. Mino Bilgisayar servisi gururla hizmet sunar.

Mino Bilgisayar servis politikalarımızdan biri de cihazınız servisimizde herhangi bir parça stok srunu yok ise 1 haftalık iş gününde tamamlanır ve tarafınıza gönderilir. Mino Bilgisayar servisi kapıda ödeme sistemi ile cihazınızı teslim ederek güvenli ödeme sistemi sunmaktadır. Tablet dokunmatik cam değişimi, tablet pil değişimi, Mino Bilgisayar şarj soketi değişimi, tablet lcd ekran değişimi gibi v.b. işlemler Mino Bilgisayar servisi tarafından yapılmaktadır.

Tablet Servisi

Tablet Servisi

Tablet Servisi Hizmetleri

Ekran Değişimleri

Çok hassas olan tablet bilgisayarınızın ekranı kırıldıysa, büyük bir özenle gerekli operasyonları gerçekleştiriyoruz. Bu gerekli operasyonlar çerçevesi içerisinde şayet cihazınızın yurt içerisinde yedek parça temini yoksa yurt dışından siparişleri verilerek bu yedek parçaları sizin için temin ediyoruz.

Pil & Şarj Arızaları

Tablet bilgisayarınızın şarjı çabuk bitiyor ya da şarj olmuyorsa, bataryanın doğru kullanımı konusunda sizi bilgilendirerek bataryanızın kullanımından dolayı aşırı yıpranmasını önlüyoruz. Ayrıca donanım ihtiyacınızı karşılayarak, tablet bilgisayarınızı tamir ediyoruz. Yeni pil yada şarj cihazı arızaları durumunda bu gibi ekipmanların size garantili olarak satışını gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınızın ne olduğunu biliyorsanız Yedek Parça linki üzerinde bulunan form aracılığıyla bize ihtiyacınızı belirtebilirsiniz.

Cihaz Ayarları ve Senkronizasyonlar

Cihazınızın yaşamış olduğu arızalar her ne olursa olsun mutlaka son kullanıcı olarak gerekli ayarların yapılması gerekir. Bu ayarların tümü düzenlenerek yine sizin belirttiğiniz program yada ayar özelliklerinde kurulumları ve senkronizasyonları sağlanır. Size cihazınız istediğiniz şekilde teslim edilir.

Yazılım Sorunları

Tablet bilgisayarınıza yüklediğiniz birçok programla ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Hatta bilgisayarınızı kullanamayacak kadar yavaşlama ve takılma gözlemlediyseniz, Teknik Servisimiz maksimum performans alacağınız uygulamaları Tablet Servisi hizmetimiz doğrultusunda gerçekleştirir.. Bu hizmetimiz cihazınızda ki virüsleri temizleyerek, cihazınızda ki performans düşüklüğüne etki eden faktörlerin yok etme temeline dayanır. Cihazınızın kullanım oranına bağlı olarak ilk günkü kadar hızlı çözümler üretebilmekteyiz.