Saha Satış Programı

DARA SICAK & SOĞUK SATIŞ PROGRAMI

  Sıcak & Soğuk Satış Programının Avantajları :

Müşteri memnuniyetini arttırır.Satış ve Sipariş süreçleri hızlanır ve bu sayede daha çok müşteriye ulaşılır.Fatura, Sipariş fişi ve Tahsilat hataları azalır.Saha personeli tüm ürün bilgilerine, stok durumuna, kampanya ve iskonto bilgilerine, stok durumlarına, müşteri bilgilerine, müşteri borç bakiyelerine, müşteri riskine anlık olarak ulaşabilir.El ile bilgi girişi ortadan kalktığı için hatalar en az düzeye iner ve bu müşteri memnuniyetini olumlu etkiler.Otomatik kampanya yönetimi sayesinde saha personelinin kampanya yönetimine yardımcı olur. İskonto ve ürün fiyatlarının kontrol sistemini geliştirir.Araç stokları kontrol altına alınır ve oluşabilecek kayıplar engellenir.Müşteri borcu güncel olarak takip edilir ve tahsilat süreci gözetim altına alınır.

DARA Sıcak & Soğuk Satış Programının  Özellikleri :

Mobil Satış Yazılımı :

Mobil satış programımız Xml dosya yapısı sayesinde tüm ticari uygulamalara entegre olarak kullanılabilinir. Her uygulama için entegre kolaylığı sağlayan sıcak satış yazılımı kolay kullanımıyla buyuk ilgi topladı.

Sıcak & Soğuk Satış, firmaların sahadaki plasiyerleri ile el terminalleri aracılığıyla doğrudan iletişim kurmasını sağlar.Perakende, gıda, sigorta, ilaç, et – tavuk gibi anlık bilgi akışı gerektiren ve sahada satış yapan firmalar için vazgeçilmez bir uygulamadır.Sıcak & Soğuk satış uygulamasıyla firmalar hem maliyelerini azltırlar , hem de plasiyerlerini devamlı kontrol etme imkanına sahip olurlar.Siz de Dara Yazılım Sıcak & Soğuk Satış Programını kullanarak kısa süre içinde firmanızın kârını arttırabilirsiniz.

 

Giriş Ekranı :
Plasiyerin kullanacağı el terminalinin giriş ekranı dizaynı bu şekildedir. Plasiyer öncelikle kullanıcı adını ve şifresini girer. Login olduktan sonra ise aşağıdaki gibi işlemlerini yapabilir.Sistemde her plasiyer için ayrı kullanıcı kodu oluşturulduğu için ,plasiyer bazlı raporlar da alabilirsiniz.Bu raporlar sayesinde de devamlı olarak plasiyerlerininzi takip edebilir , plasiyerlerinizin performansını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 

Satış Ekleme Ekranı :
Satış işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için ekranda bulunan Kaydet butonuna basmanız yeterlidir. Satış Ekranına girdiğinizde sistem sizden öncelikle fatura bilgilerini girmenizi isteyecektir. Satış yapacağınız firmanın Cari kodunu yazınız. Daha sonra fatura numarası ve fatura tarihini girip ürün satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Satış Görüntüleme Ekranı :
  • Eğer sistemde olan eski faturaları görmek isterseniz de ekranda bulunan Göster butonuna basmanız yeterlidir. Ekle düğmesine basarak ürün satış ekranına ulaşabilirsiniz. Ürün satış ekranında barkod numarasını okuttuktan sonra ürünle ilgili tüm bilgiler ekrana gelecektir. Ürünün miktarı veya tutarı değişecekse ilgili bilgileri ekrandaki Miktar  ve Tutar  kutularından değiştirebilirsiniz. Eğer ürüne iskonto yapacaksanız da aynı ekrandan iskonto bilgilerini girebilirsiniz. Son olarak  Kaydet butonuna bastığınız zaman satışınız gerçekleşmiş olacaktır.