Notebook Anakart Tamiri

Laptopunuz yada masaüstü bilgisayarınız açma düğmesine basmış olduğunızda, açılmıyor mu? Aşırı mı ısınıyor? Kablosuz internetiniz & ses kartınız & network kartınız çalışmıyor mu? Ekranda görüntü yok, yatay dikey renkli çizgiler yada sabit renkler mi çıkıyor ekranda. Bu şeklinde problemler anakart arızası sebebiyle meydana gelen tipik göstergelerdir.
“Bilgisayarım birden arızalandı hiç açılmıyor!” bu problemi çok kere duymuşsunuzdur. Bu sisteminizde fizyolojik bir mesele bulunduğunu gösterir. Teknik bilgiye haiz deneyimli kullanıcılar, olanakları ölçüsünde çeşitli bileşenleri deneyerek mesele anakartta, bellekte, işlemcide veya ekran kartında” diyebilirler ancak gerisi farklı data ve deneyimi gerektirir. Teknik servisi ziyaret etmek kaçınılmaz hale gelmiştir.

En karmaşa bileşen anakarttır. Bununla beraber pek çok sorun anakart üzerindeki bir arızadan kaynaklanabiliyor. Değişimi istenen tüm aygıt anakartlarının tamiri mümkündür ve anakart tamir maliyeti çok daha ekonomik olmaktadır.

Anakart tamiri yalnızca konusunda uzman ve ustalaşmış onarım cihazlarına haiz olan profesyonel firmalar tarafınca gerçekleştirilmelidir. Özellikle ekran kartı tamiri ve reballing ve anakart chipset değişiklik işlemlerinde ustalaşmış elektronik kart tamirinde kullanılan ustalaşmış cihazlar olmadan meydana getirilen onarımlardan muntazam bir sonuç elde etmeniz mümkün değildir. Tamiri yapılan anakartın arızayı kısa süre sonra tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Tecrübe etme yanılma yöntemi ile yapılmaya çalışılan tamirler geri dönüşü olmayan neticeler yaratabilir.

Elektronik data ve ustalaşmış onarım makinelerine haiz olmayan teknik servisler, kullanıcı ve teknik servis arayanlar için ayırt edici olmalıdır. Uzman ve deneyimli çalışanlamış olurımız ile size kararlı hizmet sunmaktadır.

Lenovo Notebook Anakart Tamiri, Dell Notebook Anakart Tamiri, HP Notebook Anakart Tamiri, Asus Notebook Anakart Tamiri, Acer Notebook Anakart Tamiri, Samsung Notebook Anakart Tamiri, Toshiba Notebook Anakart Tamiri, Casper Notebook Anakart Tamiri, Sony Notebook Anakart Tamiri, Packard Bell Notebook Anakart Tamiri, Exper Notebook Anakart Tamiri, Msi Notebook Anakart Tamiri, Macbook Notebook Anakart Tamiri, ipad Notebook Anakart Tamiri, Lenovo Laptop Anakart Tamiri, Dell Laptop Anakart Tamiri, HP Laptop Anakart Tamiri, Asus Laptop Anakart Tamiri, Acer Laptop Anakart Tamiri, Samsung Laptop Anakart Tamiri, Toshiba Laptop Anakart Tamiri, Casper Laptop Anakart Tamiri, Sony Laptop Anakart Tamiri, Packard Bell Laptop Anakart Tamiri, Exper Laptop Anakart Tamiri, Msi Laptop Anakart Tamiri, Macbook Laptop Anakart Tamiri, ipad Laptop Anakart Tamiri